Pierwsza książka w Polsce na temat Rozejścia Mięśnia Prostego Brzucha

Dowiedz się z czego wynika słaby tułów, rozejście mięśnia prostego brzucha oraz wynikające z nich problemy. W książce znajdziesz ponad 30 ćwiczeń i wskazówek, które pomogą Ci w powrocie do zdrowia, abyś w pełni mogła się cieszyć życiem.

ZAMÓW KSIĄŻKĘDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Niezbędnik dla każdego, kto marzy o zwiększeniu poziomu energii, kreatywności i kondycji fizycznej.

Zawierająca ponad dwadzieścia propozycji ćwiczeń, książka ta jest pozycją obowiązkową dla każdego, kogo celem jest zwiększenie ilości ruchu w ciągu dnia, a także poprawa zdrowia bez rezygnacji z produktywności.

ZAMÓW KSIĄŻKĘDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NASZA MISJA


Publikujemy książki mądre, poradnikowe i popularnonaukowe.

Selekcjonujemy je specjalnie dla naszych czytelników tak aby tworzyły spójny światopogląd. Tematy, wokół których krążymy to zdrowie, ekologia, ruch i szeroko rozumiany dobrostan. Jako niezależne mikro wydawnictwo pozwalamy sobie na to by kierować się swoim gustem czytelniczym. Dokładamy wszelkich starań aby książki które Wam proponujemy były estetyczne, lekkostrawne i wartościowe.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

SPRAWDŹ NASZE WSZYSTKIE PRODUKTY


O FIZJOPRESS


Aleksandra Polanowska-Lenart

Aleksandra jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego, wydziału Rehabilitacji. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w CKR Konstancinie-Jeziornej, Kaiser Hospital Rehabilitation Center California USA, oraz odbywając wieloletnią prywatną praktykę fizjoterapeutyczną. Posiada dyplomy certyfikowane przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne.

Specjalizuje się w fizjoterapii zaburzeń funkcjonalnych dna miednicy oraz nietrzymania moczu. Zajmuje się kobietami w ciąży, w okresie okołoporodowym oraz po porodach naturalnych i cesarskich cięciach (praca z blizną). Jej pacjentkami są także kobiety w okresie menopauzy, które zmagają się z problemem obniżenia narządów rodnych.

W swojej pracy kieruje się holistycznym podejściem do pacjentki. Pomaga przywrócić kobietom prawidłowe funkcjonowanie mięśni dna miednicy, prowadzi edukację z zakresu profilaktyki i świadomości własnego ciała.

Joanna Lipko

Joanna jest absolwentką Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w małych rodzimych firmach jak i w korporacji, tak w Polsce jak i za granicą.

Jako filolog angielski, podjęła się tłumaczenia książek Katy Bowman.

W wydawnictwie jest odpowiedzialna za sprawy handlowe. Współtworząc Fizjopress® korzysta z doświadczenia zawodowego zdobywanego przez ostatnie kilkanaście lat pracy.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


Tak, wysyłamy. Napisz do nas maila i w zależności do jakiego kraju ma polecieć paczka zgodnie z obowiązującym cennikiem Poczty Polskiej, wyślemy ją do Ciebie.

Tak, możesz zakupić ją w zaprzyjaźnionych gabinetach fizjoterapeutycznych i ginekologicznych.

Najszybciej jak się da! Magazyn stale pracuje na pełnych obrotach. Zwykle zamówienia realizujemy w przeciągu jednego-dwóch dni roboczych.

Ruszamy ze sprzedażą e-booków wraz z książką „Homo immobilis. Trenuj pracując”.

Dostaniesz od nas wiadomość z podziękowaniem za złożenie zamówienia oraz osobno informację o potwierdzeniu płatności. Później nastąpi czas przygotowania i spakowania Twojej paczki. Nie musisz nic już robić.

Pamiętamy o Tobie i robimy wszystko, aby książki jak najszybciej ruszyły w podróż do adresata! 🙂 W momencie, gdy trafi w ręce kuriera, aby wyruszyć w drogę do Ciebie, dostaniesz dodatkowego maila z numerem przesyłki do monitorowania. Wtedy możesz spokojnie śledzić drogę paczki.

Czasami nasze wiadomości trafiają do folderu z mailami niechcianymi lub z jakiegoś tajemniczego powodu się nie wyświetlają, ale nie ma problemu – wystarczy napisać do nas i chętnie pomożemy.

Książka powinna dotrzeć w Twe progi w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z magazynu. Zauważ, że jest to czas samego dostarczenia przez kuriera, a nie całkowitej realizacji zamówienia.

Zdecydowanie napisz do nas na adres sklep@fizjopress.pl – na pewno pomożemy.

Realizowalibyśmy takie wyjątkowe prośby z dziką przyjemnością, ale jest to fizycznie niemożliwie. Ze specjalnymi podpisami nie ma za to najmniejszego problemu podczas spotkań osobistych!

Najlepsze źródło tej wiedzy nasz strona www oraz strona facebookowa. Zapraszamy również do polubienia prowadzonego przez nas bloga – www.motivity.pl.

Przyjmujemy wpłaty tylko przez system szybkich płatności- tpay. Pozwala to w ekspresowym tempie opłacić zamówienie.

Jeśli z jakiegoś powodu masz problem z płatnością, skontaktuj się z nami na sklep@fizjopress.pl – na pewno pomożemy!

Jako konsument masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od odbioru towaru. Prześlij do nas oświadczenie (pocztą lub mailem na adres sklep@fizjopress.pl) oraz odeślij do nas w bezpieczny sposób nieuszkodzony towar na adres zwrotów i reklamacji FIZJO-SPOT Aleksandra Polanwska-Lenart ul. Marymoncka 45 m 28 Warszawa 01-868.

Pracownicy odpowiadający na Wasze pytania uwijają się jak w pszczoły w ulu, aby dostarczyć Wam potrzebnych informacji. W przypadku, gdyby przez kilka dni nie przyszła odpowiedź na zapytanie, prosimy o ponownego maila lub komentarz na naszym Facebookowym profilu.

Faktury przesyłamy wyłącznie w formie elektronicznej, po dokonaniu zakupu i w czasie przewidzianym ustawą o VAT. Gdyby z jakiejś przyczyny faktura nie dotarła to prosimy o sprawdzenie folderu niechciane w poczcie elektronicznej lub kontakt z nami. Na pewno pomożemy!

Proszę sprawdź maila. Film przesyłany jest w formie mp4 na twój adres mailowy podany w trakcie składania zamówienia. Proszę sprawdź też spam, czasami może tam się schować.

Napisz wiadomość na adres sklep@fizjopress.pl, a nasze pracowite osoby pokierują Twoją sprawą!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI